Інструктор IPSC провів заняття з тактичної стрільби для ДФТГ "ВИР"

З метою підвищення вогневого вишколу і вдосконалення навичок володіння стрілецькою зброєю, Добровольчому формуванню Білопільської міської територіальної громади №1 «ВИР», мобільна група «ДІАС» та інструктор IPSC з 155 бату, провели заняття з тактичної стрільби.

Дмитро Діас відзначив високий рівень підготовки бійців Добровольчого формування Білопільської міської територіальної громади №1 «ВИР»: «Пишаюсь тим, що Ваше добровольче формування продемонструвало свою зрілість! Завдяки таким патріотам як Ви, боротьба з російським окупантом переходить на інший рівень».

У свою чергу, бійці Добровольчого формування Білопільської міської територіальної громади №1 «ВИР» висловлюють щиру вдячність інструкторам за співпрацю.

«Щиро дякую Дмитру та його мобільній групі «ДІАС» за безцінні знання! Від себе особисто лише додам, що кожен наш доброволець і надалі буде працювати над собою, а всі ми разом, над злагодженістю дій формування в умовах бойових дій. Слава Україні!», - зазначив командир Добровольчого формування Білопільської міської територіальної громади №1 Іван Орєшнік.